Astrid Widenberg Liljefors
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ASTRID WIDENBERG LILJEFORS (född 1943): Svanar på öppet fält, signerad AW Liljefors, olja på pannå, ca 38x46 cm
Kuntoraportti
802741
Päivämäärä:
2020-08-19