Astrid Widenberg Liljefors

Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS (född 1943): Svanar på öppet fält, signerad AW Liljefors, olja på pannå, ca 38x46 cm

Kuntoraportti

802741

Päivämäärä:

2020-08-19