Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
REKLAMSKYLTAR, 1900-tal, 6 st, papp, motiv från tändsticksaskar, 35x27 cm.
Något slitage.
802742
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här