Klubbat för:
6 000 SEK
3 000 SEK
SOFFA, Chesterfield-modell, England, 1900-talets andra hälft, brunt skinn, djuphäftad, lösa sittplymåer, längd ca 215, sitthöjd ca 42 cm
Fläckar, smärre slitage
802744
2020-08-19