Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, ea, färglitografi, bildmått ca 70x50 cm
Gulnader
802746
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här