Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, ea, färglitografi, bildmått ca 70x50 cm

Gulnader

802746

2020-08-19