Kuverttallrikar mässing
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, mässing, 1900-talets andra hälft, diameter ca 28 cm
Kuntoraportti
Bruksspår, repor
802757
Päivämäärä:
2020-08-24