Royal Albert kaffeservis

Royal Albert kaffeservis
Royal Albert kaffeservis
Royal Albert kaffeservis
Royal Albert kaffeservis
Royal Albert kaffeservis
Royal Albert kaffeservis
Royal Albert kaffeservis
Royal Albert kaffeservis

Klubbat för:

2 600 SEK

800 SEK

ROYAL ALBERT, 36 dlr "Månadskoppar", kaffeservis, 12 koppar, 12 fat samt 12 assietter

Förgyllningsslitage förekommer

802761

2020-08-24