Chesterfield fåtöljer

Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield-modell, England, 1900-talets andra hälft, djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

802763

2020-08-19