Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield-modell, England, 1900-talets andra hälft, djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
802763
2020-08-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner