Reidar Särestöniemi oljemålning

Klubbat för:

7 200 EUR

Utropspris

10 000 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) "Stalin i galaktisk tidskänsla", signerad samt daterad -70, olja på duk, 46,5x38 cm

802764

2020-10-18