Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
MATS HÖJER, 2 st färglitografier, kompositioner, signerade och numrerade 59/290 samt 265/360, bildstorlek 41x38 respektive 47x38 cm.
Fint skick, ej examinerade ur ram.
802783
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här