Royal Copenhagen musselmalet
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", 25 delar, hel- och halvblond, kaffeservis, bestående av 12 kaffekoppar med fat (1035), 9 assietter (1087), 1 fat (515), 1 gräddsnipa (521), 1 askfat (1004), 1 sockerskål med fat (657), 1:a sortering
1 kaffefat (1035), samt 3 assietter (1087) med skador/nagg medföljer
802799
2020-08-19