Alvar Aalto pallar, ett par
Vollendet
2020-08-26
802802
| Höchstes Gebot | 220 EUR |
| Schätzwert | 200 EUR |
ALVAR AALTO, pallar, 1 par, modell 60, höjd 44 cm
Skador, slitage, utbytta delar