Tatjana Poplavskaja oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): "Stilleben med floksy", signerad och daterad 2002, olja på duk, ca 63x59 cm, oramad

802803

2020-08-19