Tatjana Poplavskaja oljemålning
Closed
2020-08-19
802803
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): "Stilleben med floksy", signerad och daterad 2002, olja på duk, ca 63x59 cm, oramad