Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 18/1900-tal, mellanöstern, riklig skuren dekor med pärlemo, ca 193 x 100 cm

Lagningar, senare kompletteringar

802806

2020-08-26