fåtölj med fotpall skinn

fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn
fåtölj med fotpall skinn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, tillhörande fotpall, cognacfärgat skinn, krom 1970-tal, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

802811

2020-08-24