Must de Cartier armbandsur

Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MUST DE CARTIER, damarmbandsur, förgyllt sterlingsilver, 1980/90-tal, manuell, ca 25x18 mm, läderband, längd 20 cm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, läderband med slitage, glas med repor, urtavla med krackelyrer

802817

2020-08-26