Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KISTA, 1900-talets slut, med kasetter och vapensköld, betsad furu samt smide, höjd ca 45 samt 105x37 cm

Fläckar, slitage

802826

2020-08-27