Carl Skånberg oljemålning

Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL SKÅNBERG (1850-1883): strandmotiv vid fiskeläge, stämpelsignerad, olja på pannå, 37 x 55 cm

802828

2020-08-19