Carl Skånberg akvarell

Carl Skånberg akvarell
Carl Skånberg akvarell
Carl Skånberg akvarell
Carl Skånberg akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL SKÅNBERG (1850-1883): hamnen i Dordrecht, osignerad, akvarell, ca 22 x 29 cm

Proveniens: tidigare utställd på Waldemarsudde

Ej examinerad ur ram

802831

2020-08-19