Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
A.L TERNI (GEORG FISCHOF 1859-1914): Sydländskt kustlandskap, signerad med pseudonym A.L. Terni, olja på duk, ca 38x76 cm
Smärre stötskador på guldram
802838
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här