Georg Fischof oljemålning

Georg Fischof oljemålning
Georg Fischof oljemålning
Georg Fischof oljemålning
Georg Fischof oljemålning
Georg Fischof oljemålning
Georg Fischof oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

A.L TERNI (GEORG FISCHOF 1859-1914): Sydländskt kustlandskap, signerad med pseudonym A.L. Terni, olja på duk, ca 38x76 cm

Smärre stötskador på guldram

802838

2020-08-19