Halmstadgruppen färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALMSTADGRUPPEN, ´´Femtio år´´ mapp med sex färglitografier, samtliga signerade och numrerade 277/360, omfattar: Sven Jonsson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson, Esaias Thorén, Galerie Börjeson Malmö, samtliga ramade och mäter ca 50x64

Fuktskada på Lorentzon och Jonsson

802841

2020-08-20