Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, tidigt 1900-tal, benställning med tassar och hjul i mässing, mahogny, höjd ca 76 samt 143x110 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
802842
2020-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här