Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, tidigt 1900-tal, benställning med tassar och hjul i mässing, mahogny, höjd ca 76 samt 143x110 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

802842

2020-08-27