Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GÜNTHER GRASS (1927-2015):, Bulldog, litografi, signerad och numrerad 81/100, 53,5 x 39,5 cm : oramad.
Zustandsbeschreibung
802850
2020-08-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner