Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
SKALDJURSGAFFLAR / HUMMERGAFFLAR, 12 st, Bijouterie Cachot, silver, bladen förgylld metall , längd ca 16 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersslitage
802864
2020-08-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner