Sigfrid August Keinänen oljemålning

Klubbat för:

1 450 EUR

Utropspris

1 200 EUR

SIGFRID AUGUST KEINÄNEN (1841-1914) kor i torvrök, signerad samt daterad 1897, olja på duk, 30x66 cm

802948

2020-12-07