Bokhylla teak
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, fanerad med teak, 1950/60-tal, underdel med fyra lådor samt skåp med en hylla bakom dörrar, överdel med hyllor, höjd ca168, bredd 110, största djup 42 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
802950
2020-08-26