Fåtöljer Wing design Harald Relling
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HARALD RELLING, "Wing", fåtöljer, 1 par, 1 st fotpall, samt bord med rökfärgad glasskiva, Westnofa, Norge, cognaksfärgad skinnklädsel, Riopalisander, kromade stålrör, 1970-tal, sitthöjd ca 42 cm, bordet ca 72x72 cm
CITES-intyg medföljer
Slitage
802955
2020-08-27