Fåtöljer Wing design Harald Relling

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARALD RELLING, "Wing", fåtöljer, 1 par, 1 st fotpall, samt bord med rökfärgad glasskiva, Westnofa, Norge, cognaksfärgad skinnklädsel, Riopalisander, kromade stålrör, 1970-tal, sitthöjd ca 42 cm, bordet ca 72x72 cm

CITES-intyg medföljer
Slitage

802955

2020-08-27