Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
300 EUR
BYRÅ, rokokostil, 1800-talets senare hälft, fanerad i olika träslag och stenskiva, bredd 117 cm, djup 57 cm, höjd 82 cm
Slitage minder fanerskador
802974
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här