Rokokostils byrå

Rokokostils byrå
Rokokostils byrå
Rokokostils byrå
Rokokostils byrå
Rokokostils byrå
Rokokostils byrå

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

300 EUR

BYRÅ, rokokostil, 1800-talets senare hälft, fanerad i olika träslag och stenskiva, bredd 117 cm, djup 57 cm, höjd 82 cm

Slitage minder fanerskador

802974

2020-08-31