Axel Olson gouache 1937

Axel Olson gouache 1937
Axel Olson gouache 1937
Axel Olson gouache 1937
Axel Olson gouache 1937
Axel Olson gouache 1937
Axel Olson gouache 1937
Axel Olson gouache 1937
Axel Olson gouache 1937

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Plogen, signerad och daterad Axel Olson -37, gouache på papper, 23,5 x 29,5 cm

802978

2020-09-13