Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Plogen, signerad och daterad Axel Olson -37, gouache på papper, 23,5 x 29,5 cm
802978
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här