Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PARTI SILVER, bägare, dosor mm olika modeller, Sverige samt import 1900-tal, total silvervikt ca 479 g
Skador:

Bruksslitage, bucklor

802982

2020-08-27