Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets senare del, gustaviansk stil, märkt "Svensk provins", krön med rosettband, bemålad, vitrindel med 2 hyllplan i glas, underdel inredd med 2 hyllplan, invändigt med belysning, nyckel medföljer, totalhöjd ca 210, 90x37 cm
Smärre bruksslitage, nyckel medföljer
802990
2020-08-28