Rokoko byrå
Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BYRÅ, Rokoko, 1700-talets andra hälft, fanerad med olika träslag, tre lådor, beslag av förgylld mässing, skiva av kalksten, bredd 115, djup 60, höjd 80 cm.
Renoverad och kompletterad. Smärre skador, lagningar och slitage
803001
2020-08-31