Rokoko byrå

Rokoko byrå
Rokoko byrå
Rokoko byrå
Rokoko byrå
Rokoko byrå
Rokoko byrå
Rokoko byrå
Rokoko byrå

Klubbat för:

800 EUR

1 000 EUR

BYRÅ, Rokoko, 1700-talets andra hälft, fanerad med olika träslag, tre lådor, beslag av förgylld mässing, skiva av kalksten, bredd 115, djup 60, höjd 80 cm.

Renoverad och kompletterad. Smärre skador, lagningar och slitage

803001

2020-08-31