Coasters silver

Coasters silver
Coasters silver
Coasters silver
Coasters silver
Coasters silver
Coasters silver
Coasters silver
Coasters silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COASTERS, 2 st., silver, Sheffield och Birmingham, 1900-tal, med träplatta, höjd ca 3-4, diameter 9-10 cm

En med gravyr, smärre stötskador

803016

2020-08-20