Tuschteckningar 1800-tal

Tuschteckningar 1800-tal
Tuschteckningar 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUSCHTECKINGAR, 1800-talets mitt, tre stycken inramade, 36x26 cm

mindre fläckar

803030

2020-08-20