Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARTELLUR, 1900-talets början, Louis XVI stil, förgylld, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 51 cm
Nycklar finns
Zustandsbeschreibung
803053
2020-08-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner