Kartellur

Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KARTELLUR, 1900-talets början, Louis XVI stil, förgylld, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 51 cm

Nycklar finns

Zustandsbeschreibung

803053

2020-08-20