Kniv samearbete

Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

KNIV, 1900-tal, samearbete, signerad PM, horn samt läder, längd ca 28 cm

803055

2020-08-20