Coasters nysilver

Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

COASTERS, 2+1, nysilver, England, 1900-tal, med träplatta, diameter ca 10-17 cm

Slitage

803059

2020-08-20