John Jacobson blandteknik 1992

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JACOBSON (född 1958): Utan titel, signerad och daterad på baksidan John Jacobson -92, blandteknik på pannå, 83x73 cm.

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Bo Siesjö Collection, 29 september 2010, katalognr 216

803066

2020-09-13