BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÖHLMARKS LAMPFABRIK, bordslampa, modellnr 6942, 1920/30-tal, Art deco, svart träskafft, svartlackerad skärm i plåt, höjd ca 55 cm
Fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, visst slitage i form av nött färg
803075
2020-08-30