BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942

BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942
BÖHLMARKS LAMPFABRIK 6942

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖHLMARKS LAMPFABRIK, bordslampa, modellnr 6942, 1920/30-tal, Art deco, svart träskafft, svartlackerad skärm i plåt, höjd ca 55 cm

Fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, visst slitage i form av nött färg

803075

2020-08-30