Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1920-tal, art deco, svartlackerad plåt, dekor med kvinnofigur i brons, höjd ca 35, diameter ca 28 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, visst ytslitage
803078
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här