Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, 1920-tal, art deco, svartlackerad plåt, dekor med kvinnofigur i brons, höjd ca 35, diameter ca 28 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, visst ytslitage

803078

2020-08-30