Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, gultonad glaskupa, patinerad metall, signerad i godset "Beck" samt Bon Jour, på svart marmorsockel, höjd ca 45 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage

803084

2020-08-30