Bordslampa
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, gultonad glaskupa, patinerad metall, signerad i godset "Beck" samt Bon Jour, på svart marmorsockel, höjd ca 45 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage
803084
2020-08-30