Fat Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), konturerat brätte, famille rose, längd ca 26 cm

Nagg, konstlagningar.

803094

2020-08-20