Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), konturerat brätte, famille rose, längd ca 26 cm
Nagg, konstlagningar.
803094
2020-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här