Lådfack

Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LÅDFACK, 1900-talets första hälft, furu, med plats för 16 lådor, höjd ca 203, 47x48 cm

Bruksslitage, repor, kantstött, låsta luckor men öppen baksida

803125

2020-08-27