Josef Frank soffbord Diplomat
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", modellnummer 2073, Firma Svenskt Tenn, formgivet 1949, stomme i mahogny, skiva fanérad i pyramidmahogny, höjd ca 48, 90x90 cm
Specialbeställd med mått avvikande från standard
Slitage, repor
803143
2020-08-20