Josef Frank soffbord Diplomat

Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat
Josef Frank  soffbord Diplomat

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", modellnummer 2073, Firma Svenskt Tenn, formgivet 1949, stomme i mahogny, skiva fanérad i pyramidmahogny, höjd ca 48, 90x90 cm

Specialbeställd med mått avvikande från standard

Slitage, repor

803143

2020-08-20